0242 349 77 22
info@poligonum.com
NELER YAPIYORUZ
Kapalı Poligon
Dünya Standartlarında 5 yollu 25 metre kapalı atış poligonu,
otomatik hedef izleme sistemi ve atışlarınızı kameradan görme imkanı.

Profesyonel havalandırması ile farklı kalibre 
ve modellerde tabanca ve tüfek atışları

Cafe
Geniş cafesi ile keyifle içeceklerinizi yudumlayıp kahvaltınızı yapabileceğiniz, öğle ve akşam yemeklerinizi yiyebileceğiniz, atış yapan misafirlerimizi ekranlarımızdan izleyebileceğiniz nezih bir ortam. 
Ayrıca geniş bahçesi ve çocuk oyun alanı ile enfes dağ manzarasının ve temiz havanın keyfini sürebileceğiniz aile ve arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirebileceğiniz yemyeşil bahçemiz.
Atış Eğitimi
AMAÇ: Temel Atış Eğitimi amacı atış tekniklerini, temel duruş, nefes alma gibi atışın önemli noktalarını öğrenerek emniyetli ve güvenli bir şekilde atış yapma konusunda kendini geliştirmektir.

Eğitimimiz 2 saat teorik 2 saat pratik eğitimdir. Teorik eğitimde öğrenilenler 2 saatlik pratik eğitimle pekiştirilerek 15 metreden profesyonel atış garantisi verilir.

Silah Bakımı
Silah hiç atış yapmamış olsa bile hava şartlarından dolayı koruyucu yağ etraftaki tozları üzerine toplar. Bu yağların kuruması sonucu oluşan paslanmalar tutukluk meydana getirir. Bu yüzden kullanıcı periyodik olarak hiç kullanmamış olsa dahi silahının bakım ve temizliğini yaptırmalıdır.
Silah ve Aksesuar Satış
Poligonumuzda atış yapmak dışında kendinize ait bir silahınız olmasını isterseniz, silah ve aksesuar satışı için bizimle görüşebilirsiniz.